Sezónu 2018 sme odštartovali veľkolepo!

V Adriatik Stone sme počas 24 ročnej histórie marketing nikdy špeciálne neriešili. Jednoducho ho nebolo treba. Nehovorím to nafúkane, práve naopak, som za to veľmi vďačný. Naše kamene si získali v svete stavebníctva výborné meno kvôli kvalite, ktorá je jedným z našich nosných pilierov, ak nie ten najpevnejší.

 

Postupne sme však začali do práce s kameňom vnášať dizajn. Nevyužívať len jeho technické vlastnosti, ale obdivovať jeho krásu. Čoraz viac sme sa venovali interiérom a prirodzený vývoj od klasických kuchynských drezov nás doviedol až k dizajnovým stolom. Dnes si dovolím povedať, že kamene, s ktorými pracujeme, môžu nahradiť aj obrazy na stenách.

Rozhodli sme sa preto niekoľko našich špeciálnych kameňov ukázať v nitrianskom Agrokomplexe na marcovom veľtrhu nábytku, kde nás zaradili do dizajnového pavilónu. A od prvého dňa sme vedeli, že to bol správny krok. Spätná väzba návštevníkov a dokonca konkurenčných vystavovateľov nás utvrdila v tom, že stálo za to dať si na našej prezentácii záležať.

 

Aby ste vedeli, o čom hovorím, náš stánok bol kompletne postavený z kameňa. Jednu tabuľu, ktorá tvorila časť steny, museli niesť desiati chlapi. Celkovo hovoríme o desiatkach ton materiálu.  V plnej kráse sme predstavili aj klenot medzi kameňmi, onyx, ktorý patrí medzi veľmi vzácne polodrahokamy a poznáte ho skôr ako súčasť exkluzívnych šperkov. V našom stánku tvoril celú zadnú stenu.  Tú sme presvietili a ukázali tak prekrásnu štruktúru a paletu farieb tohto unikátneho kameňa, ktorá vznikala kryštalizáciou počas miliardy rokov.

 

Počas výstavy sme opakovane stretávali ľudí, ktorí neverili, že vystavené kamene sú prírodné, a snažili sa „poodlepiť tapetu“. Naopak, prekvapil nás veľký záujem aj u bežných ľudí, ktorí chcú len vniesť dotyk výnimočnosti do svojich domovov. Mnohí boli prekvapení cenami, ktoré si ako veľkoobchod dokážeme udržať na úrovni konkurenčných „umelých“ materiálov.

 

Cieľ výstavy bolo ukázať, že krásu kameňa môže obdivovať každý z nás, či už žije v malom byte a využije ho na strategické dizajnové prvky, alebo z neho postaví celý dom. Tím Adriatik pracuje srdcom, kamene milujeme a radi ukážeme ich krásu aj vám. Navštívte nás v našom showroome a ukážeme vám, ako s ohľadom na vaše možnosti priniesť ich krásu aj do vášho domova. Kameň sa vracia do módy, príďte sa o tom presvedčiť!